img

Projemiz

Kozza Termal

imgTesisimiz, Nevşehir İli Kozaklı İlçesi’nde 22.000 m2 alana kurulmuştur. 452 adet 1+1, 20 adet 2+1 ve 12 adet 3+1 VIP olmak üzere toplam 484 daireden oluşan iç Anadolu’nun en büyük termal tesislerinden birisidir. Tesisimizde bulunan 484 daire “Hisseli Gayrimenkul” sistemi ile 10’ ar günlük devreler halinde satışa sunulmuştur. Tesisimizde devre mülk ve devre tatil satışı yapılmamaktadır. Devre mülkler 15 günlük dönemleri kapsar ve belirli bir süreliğine satılır. Alıcının, bu sürenin sonunda devre mülk üzerindeki hukuksal hakları sona erer. Devre tatil ise yine belirlenen sürede tesisin sözleşme ile belirtilen imkanlarından belirli bir bedel karşılığında istifade etmesi yöntemidir.

Tesisimizde ise alınan gayrimenkulün 1/35 hisseli Kat Mülkiyeti Tapusu müşteriye verilmektedir. Dolayısıyla herhangi bir süre de söz konusu değildir.

Gayrimenkulü alan bu tesisten ömür boyu istifade eder, dilerse satar ya da kiraya verir, kendisinin vefatı halinde mirasçılarına intikal eder. Kozza Termal Tatil Sitesi 5 yıldızlı otellerdeki konfora sahiptir. Birçok sosyal tesis ile sizlerin daha rahat bir tatil geçirmeniz hedeflenmiştir. Odaları dayalı döşeli sizlere teslim edilecektir. Odalarda küçük bir mutfak, buzdolabı, tv, klima, mevcuttur. Banyoda bir termal havuz mevcut olacaktır. İçerde kullanılan eşyaların tamamı önemli Türk firmalarının ürünlerinden oluşacaktır. Odalar temiz ve eksiksiz şekilde teslim edilecektir. 24 saat oda servisi sizlere sunulacaktır, dilediğiniz zaman kirlendiğini düşündüğünüz havlu ve çarşaflarınız yenileri ile değiştirilecektir. 2+1 odalarda havuz yerine jakuzi, 3+1 odalarda jakuzinin yanında sauna ve masaj odası, ilaveten ikinci bir televizyon da sizlere sunulacaktır. Kozza Termal Tatil Sitesi’nde sizlere her an hizmet verecek sağlık ekibi, 2 adet kapalı ve 2 adet açık olmak üzere toplam 4 havuz, size özel hazırlanmış spor alanları, basketbol, voleybol, halı saha alanlarının yanında, yürüyüş yolları, fitnes salonu, masa tenisi ve mini golf alanları da hizmetinize sunulacaktır.

Türk hamamı, Sauna, Buhar banyosu, Masaj salonu, Kuaför, Jakuzi ve Çamur banyoları sizin fiziksel ve ruhsal rahatlamanıza yardımcı olacak.

Kozza termal Tatil Sitesi’nde çeşitli lokantalarla Anadolu’nun farklı tatları ile tanışacaksınız. Özel Cafeler, Kır kahveleri ve Yörük çadırları sizleri alışılagelmiş hayatınızın sınırlarının dışına çıkartarak tatil yapmanız için tasarlandı.

Sinema salonu, Amfi tiyatro, Aquapark, Bowling salonu, çocuk oyun salonu, İnternet cafe, Kreş, Bilardo, Langırt, Dart ve daha birçok eğlence alanı hangi yaşta olursanız olun sizlere hoşça vakit geçirtmek için düşünüldü.

Tesiste kaldığınız sürece sigortalısınız. Sizlere kusursuz 7/24 saat hizmet bizim asıl görevimiz. Üst düzey güvenlik; siz ve eşyalarınız emin ellerde olacak. 24 saat kayıt özelliğine sahip kameralarla tüm site takip edilecek ve sizler için en huzurlu ortam sağlanacak.

Kozaklı Kapadokya bölgesi içerisinde yer alan bir ilçedir. Türkiye’nin en önemli turizm alanlarından olan Ürgüp, Göreme, Erciyes ve Avanos’a 45 dk. mesafededir. Tatil Sitemizin sakinlerine bu bölgeleri gezme imkanı tanınacağı gibi, bölgedeki Türk gecelerinde eğlenme ve Balonla Kapadokya’yı gökyüzünden seyretmeleri de sağlanacaktır. Ayrıca Kış Turizmi denince akla ilk gelen yerlerden olan Erciyes Dağı’nda Kayak yapmak ta, dileyen misafirlerimizin kolaylıkla ulaşacağı bir aktivitedir. Tatil Sitemizde bulunan alışveriş alanlarında hem market alışverişlerinizi hem hediyelik eşya, giyim, zücaciye, konfeksiyon, elektronik eşya v.b. ihtiyaçlarınızı otel fiyatları ile değil piyasa fiyatları ile kolaylıkla edinebileceksiniz. Terzimiz ve Kuru Temizleme imkanları sizlere sağlanacaktır.

Türkiye’de son zamanlarda yapılan birkaç iyi örnek dışında kaplıca imkanları maalesef hasta ve yaşlı insanlara sadece tedavi amacı ile sunulan bir üründü. Yapılan tesisler hep bu doğrultuda projelendiriliyordu.

Biz Kozza Termal ailesi olarak kaplıcaların her yaştaki insanlara sunulabilecek bir tatil çeşidi olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple her yaş grubunun ilgi ve taleplerine cevap verecek bir mimari anlayışıyla, herkesi eğlendirmeyi, varsa hastalıklarının tedavisine katkıda bulunmayı, tedavi olurken dost edinmeyi ve arkadaş kazanmalarına yardımcı olmayı planladık. Sizlere ”Yeniyi ve Konforu” sunuyoruz.

Kozza Termal Tatil Sitesi sağlığınıza ve konforunuza önem verirken önemli bir yatırım aracı olması bakımından da fark oluşturmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu ürünler kendisini ortalama 6-7 yılda amorti etmektedir. Oysa Türkiye’de iyi bir yatırımın kendisini geri döndürmesi 15-20 yıldır.

Hem sizler ömür boyu tatil yapacak, hem de her yıl sahip olduğunuz gayrimenkul değer kazanacaktır. Dilediğiniz zaman yüksek kar payı ile bu mülkleri satabileceğiniz gibi isterseniz gelmediğiniz dönemlerde kira gelirini alabilirsiniz.

Kozza Termalolarak:

Sizlere kaybettiğiniz sağlığınızı yeniden kazanmanıza yardımcı olmayı,Konforlu ve Eğlenceli bir tatil sunmayı ve Yatırımınızı en iyi şekilde değerlendirerek para kazanmanızı sağlamayı öneriyoruz.

Tesiste Neler Var?

Sağlık Merkezi

Sizlere acil müdahelelerin yapılabildiği, Sağlıklı Termal Tedavi yapılabilmesi için uygun yöntemleri sunacak, deneyimli bir kadro tarafından idare edilen sağlık tesisimiz sizlere 24 saat hizmet verecek. Personelimiz sizlere dilerseniz özel bir kür programı sunacaktır.

Havuzlar

8 Adet Termal havuz, 2 Adet Açık Havuz,2 adet Kapalı Bay Bayan Havuz,2 Adet Kaplıca Havuzu bulunan tesisimizde, çocuklarımız ve çocukluğunu özleyen büyüklerimize Aqua Park’ ta eğlenceli anlar yaşatacak.

Spor Alanları

Sizleri hep zinde bırakmak ana hedefimiz.Sizlere bolca spor yapma imkanı sunuyoruz. - Basketbol Sahası - Voleybol sahası - Masa Tenisi - Halı Saha - Fitnes Salonu - Yürüyüş yolları sizlerin hizmetine hazır.

SPA Merkezimizde

Bay, bayan ve ailelere özel olmak üzere, -Türk hamamı - Sauna - Buhar banyosu - Tuz Odası - Masaj Salonu - Güzellik Merkezi - Kuaför - Jakuzi - Çamur Banyosu sizlere stresten uzak,kendinize zaman ayıracağınız anlar için oluşturuldu.

Lokanta / Cafe

-Tesisimizde size farklı lezzetler sunacak, 3 adet Lokanta - Bahçede, havuz başlarında ve kapalı alanlarda hizmet verecek CAFE ler - Sabah kahvaltılarını yapabileceğiniz YÖRÜK ÇADIRI - Dostlarınızla okey, tavla, briç, dama oyunları oynarken çay ve kahvenizi yudumlayacağınız harika bir mekan KIR KAHVESİ Sizleri bekliyor.

İbadethaneler / Toplantı Salonları

-Tesis içerisinde bay ve bayanlara özel mescidler - Gruplara özel Toplantı Salonları - Çocuklarınızı rahatlıkla emanet edeceğiniz KREŞ hizmetinize hazır olacaktır.

Eğlence Alanları

- Sinema Salonu - Amfi Tiyatro - Aqua Park - Bowling Salonu - Mini Golf - Çocuk Oyun Salonları - İnternet Salonu - Bilardo - Langırt - Dart sizleri eğlendirmek için heran hazır olacak.

Güvenlik / Otopark

- 24 saat görev yapacak güvenlik görevlileri - 7/24 saat kayıt edebilen kameralar - Otomobilinizi güvenle bırakabileceğiniz otoparklar sizlere özel tasarlandı.

Animasyon / Gezi

Tesisimizde profesyonel Animatörler sizlere gündüz havuz başlarında gece amfi tiyatro ve salonlarda Hoş ve Güzel anlar yaşatacaklar. - Çevre gezileri olarak Ürgüp, göreme, Ihlara Vadisi, Avanos, Erciyes Dağı gibi turizm ve eğlence merkezlerine gezi aktiviteleri düzenlenirken dilerseniz tüm Kapadokya’ yı balonla Gökyüzünden seyredebileceksiniz.

AVM

Alış veriş merkezlerimizde aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabileceksiniz. - Market - Zücaciye - Hediyelik eşya - Konfeksiyon - Terzi - Kuru Temizleme alanları sizlerle buluşmaya hazır olacak.

Görseller

close
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  Dış Mekan

  Kozza Termal
 • img

  İç Mekan

  Kozza Termal
 • img

  İç Mekan

  Kozza Termal
 • img

  İç Mekan

  Kozza Termal
 • img

  İç Mekan

  Kozza Termal
 • img

  İç Mekan

  Kozza Termal
 • img

  İç Mekan

  Kozza Termal
 • img

  İç Mekan

  Kozza Termal
 • img

  İç Mekan

  Kozza Termal
 • img

  İç Mekan

  Kozza Termal
 • img

  1+1 Büyük

  Kozza Termal
 • img

  2+1

  Kozza Termal
 • img

  3+1

  Kozza Termal

Fiyat Listesi

Güncel Fiyat Listesi

img


Kozza Termal

Ödeme Seçenekleri

img


İletişim


Lütfen aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin...


İsim / Soyad:

Telefon:

E-mail:

Mesajınız: